Jej twarzy nie można nie kojarzyć. Gabi Drzewiecka, znana szerokiej publiczności jako prezenterka telewizyjna, influencerka, autorka bestsellerowych książek o zdrowym stylu życia, fascynuje swoją siłą, determinacją i pasją do tego, co robi. Za kamerą jest jeszcze bardziej autentyczną i pełną życia osobą, której zapał do świata mediów jest niegasnący.

Często mówi, że „osiągnęła to, czego pragnęła, dając po sobie wszystko”. To prawda, która wydaje się dobrze oddawać osobę, jaką jest Gabi Drzewiecka. W mediach zawsze prezentuje się jako silna, zawzięta i nieustępliwa osobowość. Ale kto zna ją osobiście, wie, że jest to siła spokojna, pełna pokory i poszanowania dla innych.

Jak sama mówi: „Moja pasja do mediów jest we mnie od zawsze. W dzieciństwie spędzałam godziny na czytaniu gazet i książek. Tłukłam kilometrów, żeby dostać się do najbliższej biblioteki. Już wtedy wiedziałam, że dziennikarstwo to jest to, co chcę robić w życiu”.

I rzeczywiście, Gabi Drzewiecka rzuciła się w wir pracy w mediach z niebywałym zapałem. Początki nie były łatwe, ale nie zniechęciło jej to. „Pierwsze kroki w tej branży nie są proste. Każdy kto powie inaczej, kłamie. Ale to właśnie one uczą nas najwięcej. Nauczyły mnie przede wszystkim, że nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko wierzyć w siebie i ciężko pracować”.

Podążając za swoim marzeniem, Gabi Drzewiecka zaczęła od pracy w lokalnym radiu, by później przenosić się do coraz większych stacji radia i telewizji. Szybko zyskała miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Jednak jej głównym celem nigdy nie była sława. „To, co robię, robię przede wszystkim z miłości do ludzi, do rozmów z nimi, do dzielenia się z nimi moim spojrzeniem na świat”.

W swojej pracy Gabi Drzewiecka zawsze kieruje się zasadą, że „najważniejsze jest, by być sobą i nie udawać nikogo innego”. Wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej autentyczność w mediach. Jest przekonana, że dzięki niej mogła zbudować tak silny i wierny krąg swoich odbiorców.

Determinacja Gabi Drzewieckiej jest również widoczna w jej działaniach poza światem mediów. Jest aktywna społecznie, angażuje się w prace charytatywne i edukacyjne. „Chcę korzystać ze swojej pozycji, aby przyczyniać się do poprawy świata. Uważam, że każda osoba ma moc, aby coś zmienić, tylko trzeba dać z siebie wszystko”.

Gabi Drzewiecka, siła, determinacja i pasja – te trzy słowa doskonale opisują tę niezwykłą kobietę. Za kamerą jest jeszcze bardziej autentyczną i pełną życia osobą, której zapał do świata mediów jest niegaszący. Mimo nagromadzenia sukcesów, jej podejście do życia i pracy pozostaje skromne. „Wciąż jestem tą samą dziewczyną z małego miasteczka, która marzyła o wielkich rzeczach. I wciąż te marzenia się spełniają”.

Ciekaw jesteś więcej o Gabi Drzewieckiej? Kto to jest? Jaki jest jej mąż, dzieci, wzrost, ojciec, operacje, rodzice? Przeczytaj więcej na: https://ck-mag.pl/kim-jest-gabi-drzewiecka-maz-dzieci-wzrost-ojciec-operacje-rodzice/.